.

.

New
0-5T Памук Бебе Хулахопки Дете Доенче Деца Девојки Хулахопки Топло Pantyhose Деца Дете Девојка Трикотаж Бебе Чорапи

0-5T Памук Бебе Хулахопки Дете Доенче Деца Девојки Хулахопки Топло Pantyhose Деца Дете Девојка Трикотаж Бебе Чорапи

DEN 162.00
DEN 203.04

Стока
Достапно.

Руски пријатели, ве молиме имајте на ум дека кога ќе нарачате, ве молиме оставете ги вашите име и презиме,
или ќе не прими стоката, ви благодарам. Поради различни прилагодувања на светлото и екранот, има мало боја разлика.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме
за да се остави позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
благодарение толку многу за вашиот вид разбирање!
2. Ви благодариме!
.За да се осигурате дека сте ја платиле минимум
данок,ние се изјасни како "подарок", или"примерок"со ниска вредност.Превозот време за време на Празници Сезона (Божиќ,Кинеската Нова Година итн.Новодојдени Внимание ве Молам : Прирачник за мерење, 1-3cm грешка е во рамките на нормалата. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и
услуга, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе
се обидуваме се потрудиме да ги задоволи вас.Нашите peice не вклучува taxe,ДДВ,или други hiden трошоци. (но Африкански земји,Јужна Америка земји и некои други romote земји треба да се купи≥250$)
Ве потсетам :
1. Големина
Должина
(cm)
Половината*2
(cm)
Одговараат за возраста S 43 17 0-1 носители на Т М 48 18 1-3 T L 51 19 3-5 Т
Превозот Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.

Детали

Големина:
0 to 1 T, 1 to 3 T, 3 to 5 T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
hfy12.2.1
Бренд Име:
LAWADKA
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
Свеж

Избор на клиенти