.

.

New
2017 бебе бебе хулахопки девојка деца деца хулахопки девојки панталони флорални анти лизга pantyhose bebe infantil децата облека 1-6y

2017 бебе бебе хулахопки девојка деца деца хулахопки девојки панталони флорални анти лизга pantyhose bebe infantil децата облека

DEN 224.00
DEN 235.20

Стока
Достапно.

бебе девојки Хулахопки на децата leggings 2234
Големина : S, M
S одговара 1-3 Y
М одговара 4-6 Y
Испорака
Она што цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена. Бесплатен превозот со Кина
пост воздух mail време на Испорака :
да USA & Canada : 8-16days
да европските земји : 12-18days
кон Азиските земји : 7-15days
во други земји/области : 25-30days.
Враќање :
Ако предмети имаат некои неисправни,ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.Корисниците се одговорни за превозот обвиненија на било вратени предмети.Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Повратни информации :
1. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Ние вредност, секој клиент.Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да се потврди приемот и ни остави активни повратни информации(Пет ѕвездички).
3. Ако стоките имаат било каков проблем.Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем.Ви даде задоволителен одговор.
Забелешка : купувачот треба плати данок ако вашата земја треба,немаме никаква одговорност за тоа,ви благодариме за вашето разбирање.
Ние имаме многу долна облека стилови,ако имате некои се заинтересирани,ве молиме контактирајте со нас,само слободно да го направи тоа.

Детали

Големина:
S for 1 to 3y, M for 4 to 6y
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Airkiss
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
2233
Материјал:
Памук
Пол:
Девојки
стил:
флорални девојки хулахопки & leggings
функција:
еластична,дише,топло
Свеж

Избор на клиенти