.

.

New
Симпатична Децата Чорапи Цртан филм Големите Деца Чорапи Коленото Висок Долго bunny уво Чорапи За Деца Девојка Прибор за Облека

Симпатична Децата Чорапи Цртан филм Големите Деца Чорапи Коленото Висок Долго bunny уво Чорапи За Деца Девојка Прибор за Облека

DEN 315.00
DEN 335.52

Стока
Достапно.


Симпатична Децата Чорапи Цртан филм Големите Деца Чорапи Коленото Висок Долго bunny уво Чорапи За Деца Девојка Прибор за Облека
големина"една големина,должина е 40cm,одговара деца над 4y,и возрасни жени, исто така, може да се носат,
пакување : 1 парови,
боја : бела,кафеава,каки,како што е подолу слики;
Висок Квалитет,Фабрика Цена! ќе ги најдете на прекрасен свет! pls се провери мојата продавница websit :

Детали

Големина:
One Size
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Kacakid
Одговара:
Се вклопува поголем од вообичаеното. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Spandex,Памук
Тип На Објект:
деца долги чорапи
Големина:
во текот 4y,40cm должина
боја:
бела,каки,кафе
Пакување:
1pairs
Место на Потекло:
Кина Копното
Свеж

Избор на клиенти