.

.

New
DB6283 дејв бела есен бебе бебе девојки лолита leggings деца модерен leggings 9 бои

DB6283 дејв бела есен бебе бебе девојки лолита leggings деца модерен leggings 9 бои

DEN 425.00
DEN 758.40

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
12M, 24M, 3T, 4T, 5T, 6T, 7T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
ДЕЈВ&БЕЛА
Број На Модел На:
DB6283
Материјал:
Најлон,Spandex,Памук
Пол:
Девојки
Свеж

Избор на клиенти