.

.

New
2017 Лето Стил Бебе Девојка Хулахопки за Девојки за Свадби Партија латинска Танц Сомот Деца Pantyhose

2017 Лето Стил Бебе Девојка Хулахопки за Девојки за Свадби Партија латинска Танц Сомот Деца Pantyhose

DEN 109.00
DEN 123.84

Стока
Достапно.


Лето Бебе Девојки Чорапи Сомот Хулахопки за Девојка Soild Бојата на Чорапи
Партија Свадба Танц Перформанси Деца Pantyhose 2017 Деца Бренд
Боја : Црна, Розова, Бела, Виолетова, Сина, Fuchsia
Морнарица, Небото, Зелена, Светло Зелена, Портокалова, Лубеница, Жолта
големина : S, M, L
материјал : Кадифе(85% Најлон/15% Spandex)
пакување : Opp вреќа
S Половината 30+ , должина 49100 , за 2 - 4 години ,висина на 7090cm
М половината 31+, должина 55100, за 46 години , висина 90110
L половината 32+, должина 63-125, на 68 години , висина 110130cm

Детали

Големина:
S, M, L
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
Број На Модел На:
twt0015
Бренд Име:
Ана & Џојс
Материјал:
Spandex,Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Геометриски
Свеж

Избор на клиенти