.

.

New
V-ДРВО Девојки високо еластична бебе pantyhose дете бел балет хулахопки бонбони боја девојки чорапи децата танц

V-ДРВО Девојки високо еластична бебе pantyhose дете бел балет хулахопки бонбони боја девојки чорапи децата танц

DEN 111.00
DEN 139.20

Стока
Достапно.


Девојки високо еластична бебе pantyhose дете бел балет хулахопки бонбони боја девојки чорапи детски чорапи танц
тип на производ : бебе хулахопки
материјал : памук
големина : S#(2-3 T)
M#(4-6 T)
L#(7-9 T)
XL#(10-12 T)

Детали

Големина:
2-3T, 4-6T, 7-9T, 10-12T
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
Бренд Име:
V-ДРВО
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
vv32
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
Свеж

Избор на клиенти