.

.

New
Бебе Девојки Чорапи Коленото Високо со Лакови Принцеза Чорапи Девојка Симпатична Бебе Чорапи Долга Цевка Деца Деца Booties Вертикална Шарени Чорапи

Бебе Девојки Чорапи Коленото Високо со Лакови Принцеза Чорапи Девојка Симпатична Бебе Чорапи Долга Цевка Деца Деца Booties Вертикална

DEN 135.00
DEN 143.52

Стока
Достапно.


Бебе Девојки Чорапи Коленото Високо со Лакови Принцеза Чорапи Девојка Симпатична Бебе Чорапи Долга Цевка Деца Деца Booties Вертикална Шарени Чорапи
боја : розова,лаванда,сива,розова,бела,како што е подолу слики;
големина S : од 0 до 12m;
големина M : 12m да 3t;
големина L : 3t да 5t;
пакување : 1 пара чорапи;

Детали

Големина:
0 to 12m, 12m to 3t, 3t to 5t
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
Шаблон Тип:
Крпеница
Пол:
Унисекс
Материјал:
Spandex,Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
боја:
сина,розова,бела,сива,лаванда
Големина:
Од 0 до 12m,12m да 3t,3t да 5t
Свеж

Избор на клиенти