.

.

New
Есен и зима голема pp задебелување јамка куп бебе pantyhose бебе женско дете крпа термички legging дете танц legging

Есен и зима голема pp задебелување јамка куп бебе pantyhose бебе женско дете крпа термички legging дете танц legging

DEN 384.00
DEN 431.52

Стока
Достапно.

детали за производот
големина : 18-20 дворови препорачува 6-12 месеци 21-23 дворови препорачува висина 80-90cm 24-26 дворови препорачува висина од 90-100cm 27 метри препорачува висина на 100-120cm Материјал : 75%памук+20%полиестер+5%spandex
големина информации
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .

Детали

Големина:
18 to 20 size, size 21 to 23, size 24 to 26, size 27
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик,Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
1113
Шаблон Тип:
Геометриски
Бренд Име:
Tukla бебе
Сезоната:
Зима
Свеж

Избор на клиенти