.

.

New
Бонбони Боја Хулахопки за Девојки Лето Стил Деца Pantyhose Свадба Партија Танц Меки Кадифени Хулахопки Порибување За Бебе Девојки 2-10 Y

Бонбони Боја Хулахопки за Девојки Лето Стил Деца Pantyhose Свадба Партија Танц Меки Кадифени Хулахопки Порибување За Бебе Девојки

DEN 182.00
DEN 330.72

Стока
Достапно.


Име на производ : Девојка Хулахопки Чорапи Девојки Pantyhorse
Боја : 12 Бои
Материјал : Памук Мешавина
Сезона : Пролет/ Есен/ Лето
Соодветна возраст : 2-10 T
Големина Референца Бебе Висина - -
-
- S 90-125cm - - - - L 126-155cm - - - - 1.ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење 1 Инч=2.54 см 1cm=0.39 инчен 2. Ве молиме оставете малку боја разлика предизвикани од камерата или монитор. 3. Референца возраст/Висина е само за референца pls предмет на мерење на големина. pls контактирате ако имате било какви прашања пред плаќање
Нови Принцезата Девојки Хулахопки Бебе Девојка Pantyhose Деца Порибување За Свадба Партија Танц Бебе Девојка Pantyhose За 2-11 Y Педалата Панталони

Детали

Големина:
Height 90 to 125cm, Height 126 to 155cm
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Spandex,Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
changbvss
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
eXDK015
Име на производ:
Девојки Хулахопки Бебе Девојка Pantyhose Деца Порибување На Педалата Панталони
Тип:
Девојка Хулахопки Чорапи
Бои:
12 Бои бела розова боја црна, сина, жолта и така натаму.
Сезоната:
Лето
Погоден бебе возраст:
2-11T
Карактеристики:
Висока еластичност, Без pilling или исчезнат, Мека
Погоден бебе висина:
90-155cm
Модел:
eXDK015
Пакет:
1 buc
Материјал :
меки кадифени
Свеж

Избор на клиенти