.

.

New
1-7Y Бебе Девојка Хулахопки Деца Памучни Панталони Деца Коленото Висока Pantyhose Дебели Чорапи Панталони

1-7Y Бебе Девојка Хулахопки Деца Памучни Панталони Деца Коленото Висока Pantyhose Дебели Чорапи Панталони

DEN 128.00
DEN 157.44

Стока
Достапно.

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List" .5" Возраст за избор е за Азија бебе,ве молиме изберете од детал големина на табелата. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек. За Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Позитивни Повратни информации е многу важна за нас. Имајте пријатен шопинг време! Бебе Бебе Девојка Чешлани Памук Хулахопки Новороденче Дебели Топло Солидна Боја Еластична Pantyhose Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок квалитет
Дише, Абсорбента, Се Спречат Проширените Вени, Deodorization
Удобно и здравјето да носат затоа што на одличен материјал! Убава pantyhose е соодветен за вашата прекрасна бебе да се носат во секојдневниот живот или танцување!!! Тоа е способен да се носат во пролет, есен и зима, бидејќи на дебел материјал. 2)Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).8-19" 65-85cm/25.8-18" 50-65cm/19.8-4"
M 4-7 Years 14. За Гаранција 1)12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.

Детали

Големина:
S, M
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Број На Модел На:
бебе чорапи
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Девојки
Бренд Име:
Kacakid
Свеж

Избор на клиенти