.

.

New
Lawadka Лето Тенка Деца Девојки Хулахопки Комбинација Хулахопки за Бебе Деца Pantyhose Порибување

Lawadka Лето Тенка Деца Девојки Хулахопки Комбинација Хулахопки за Бебе Деца Pantyhose Порибување

DEN 115.00
DEN 224.64

Стока
Достапно.

Ве молиме да бидете трпеливи! ако вашата нарачка≥7$,ќе испрати до вас од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта ако вашата нарачка≤7$,ние брод на цел од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, ако вашата цел≥200$,ние ќе го испратам до тебе со ЕМС/Fedex/DHL.Нашите peice не вклучува taxe,ДДВ,или други hiden трошоци.Бразил пријатели,ако може да им обезбеди на вашите CPF да ни се,вашата парцела ќе биде доставен побрзо.За да се осигурате дека сте ја платиле минимум
данок,ние се изјасни како "подарок", или"примерок"со ниска вредност.(S) Length65cm погоден За 100-110cm (M) Length75cm погоден For120-135cm
(L) Length85cm погоден For140-155cm Сезона : Летни
Превозот Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.Руски пријатели, ве молиме имајте на ум дека кога ќе нарачате, ве молиме оставете ги вашите име и презиме,
или ќе не прими стоката, ви благодарам. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и
услуга, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.Превозот време за време на Празници Сезона (Божиќ,Кинеската Нова Година итн. (но Африкански земји,Јужна Америка земји и некои други romote земји треба да се купи≥250$)
Ве потсетам :
1.
благодарение толку многу за вашиот вид разбирање!
2. Тоа
само ќе ве однесе една минута.)
може да биде подолго од вообичаеното време,ве молиме додадете уште 5-10days како задоцнување.

Детали

Големина:
S 100to110cm, M 120to135cm, L 140to155cm
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
Шаблон Тип:
Крпеница
Бренд Име:
LAWADKA
Број На Модел На:
17.5.4 wf
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук,Rayon,Полиестер
Пол:
Девојки
Тврдост:
Мека
is_customized:
Yes
Пакување:
oppbag
Дебелина:
Тенка
Свеж

Избор на клиенти