.

.

New
Нови бесплатни шопинг деца Бебе Деца Девојки хулахопки симпатична pantyhose hello kitty Коленото убава тетоважа хулахопки pantyhose девојки порибување

Нови бесплатни шопинг деца Бебе Деца Девојки хулахопки симпатична pantyhose hello kitty Коленото убава тетоважа хулахопки pantyhose

DEN 156.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


Notic Големина Информации Забелешка : следните информации за повикување само. Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации ГОЛЕМИНА : M (Погоден за висина 90~115 см) ; L (Погоден за висина 115~140 cm) Големина : XL (Погоден за висина 145~165 см) Web линк : ЗА да ИЗБЕРЕТЕ : може да изберете било која боја,стил ви се допаѓа ,ве молиме оставете порака во вашата нарачка кои бои ,големина и количина што треба,или ние ќе ги испратите по случаен избор (груб изберете топла продажба на бои, за вас )

Детали

Големина:
Height 90 to 115 cm, Height 115 to 140 cm
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
Шаблон Тип:
Геометриски
Број На Модел На:
10003200161113
Материјал:
Полиестер,Памук,Spandex
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
Бренд Име:
kidmozo
Свеж

Избор на клиенти