.

.

New
Солидна бебе хулахопки памук девојка новороденче порибување на деца деца хулахопки панталони гаќи pantyhose децата облека 2017

Солидна бебе хулахопки памук девојка новороденче порибување на деца деца хулахопки панталони гаќи pantyhose децата облека 2017

DEN 981.00
DEN 1032.00

Стока
Достапно.

.
Де livery
Она што цел ќе бидат испратени во 3 работни дена.
Бесплатен превозот со Кина
пост воздух mail време на Испорака :
да USA & Canada : 8-16days
да европските земји : 12-18days
кон Азиските земји : 7-15days
Враќање :
Ако предмети имаат некои неисправни,ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.Корисниците се одговорни за превозот обвиненија на било вратени предмети.Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Повратни информации :
1. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Ние вредност, секој клиент.Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да се потврди приемот и ни остави активни повратни информации(Пет ѕвездички).
3. Ако стоките имаат било каков проблем.Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем.Ви даде задоволителен одговор.
Забелешка : купувачот треба плати данок ако вашата земја треба,немаме никаква одговорност за тоа,ви благодариме за вашето разбирање.
Ние имаме многу долна облека стилови,ако имате некои се заинтересирани,ве молиме контактирајте со нас,само слободно да го направи тоа.

Детали

Големина:
S fit 0 to 12m, M fit 12m to 36m, L fit 3 to 5y
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Airkiss
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
1276
Материјал:
Памук
стил:
девојки хулахопки & leggings
функција:
еластична,дише
Свеж

Избор на клиенти