.

.

New
Бебе Памук, Чипка Чорапи Новороденче Топло Лак Чорапи 2017 Нови Bebes Топла Долго Хулахопки Pantyhose Babys Хулахопки За Девојки 1-6Y

Бебе Памук, Чипка Чорапи Новороденче Топло Лак Чорапи 2017 Нови Bebes Топла Долго Хулахопки Pantyhose Babys Хулахопки За Девојки

DEN 156.00
DEN 181.44

Стока
Достапно.


- Сите предмети се испраќаат надвор со следење на број, без оглед на тоа колку трошите. Ве молиме имајте предвид дека.
Бебе Дете Доенче Деца Девојки Памук Топло Pantyhose Чорапи Чорапи Хулахопки - Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
- Квалитетот е на прво со најдобра услуга. -S ize : 12-24 Month , 2-4 Години ,4-6 Years ,(Еластична canbe растеглив) -Должина на : 44cm 49cm 58cm - Пакетот вклучува : - 1 x Бебе Девојка Pantyhose
- Што се однесува до превозот оди, предмети се испраќаат надвор во 1-2 работни дена ( најчесто од 1 работен ден), освен во недела и празник. Како и да е, со следење на број.Ако не ве молиме да ни каже. клиенти сите се наши пријатели.
- Ако сте во сад Објектот ќе се испраќаат прва класа парцела во Америка mail Проценка 8-15 работни дена, со следење на број нормално,во зависност од временските услови, царината,одмор, површина и така натаму. - Боја : Сива,Црна,Темно Виолетова,Бела,Светло Виолетова.
- Ако имате проблеми со правење на вашиот плаќање со Paypal, ве молиме контактирајте со Paypal за помош.
- Ние нудиме во комбинација превозот со превозот на попуст.
- 100% Сосема Нов И Со Висок Квалитет.
- Ние брод за да се потврди paypal, и e Bay адреси од безбедносни причини.(Ако сакате, можете да побарате од нас за тоа откако ќе го бродот.
- Paypal е единствениот прифатен метод на плаќање по овој пат. Ние се трошат малку повеќе да ги одржуваме нашите клиенти среќни.)
-На Европа или на други земји, област, тоа ќе потрае повеќе дена на пат.

Детали

Големина:
1 to 2Y, 2 to 4Y, 4 to 6Y
Бренд Име:
Emmababy
Број На Модел На:
бебе хулахопки
Материјал:
Памук
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
Свеж

Избор на клиенти