.

.

New
година Нови Мини Облекување Кореја Цртан филм Фокс Бебе Девојка Хулахопки Памук Симпатична Децата Порибување Бебе Pantyhose За Дете 0-4years

година Нови Мини Облекување Кореја Цртан филм Фокс Бебе Девојка Хулахопки Памук Симпатична Децата Порибување Бебе Pantyhose

DEN 227.00
DEN 252.00

Стока
Достапно.


2016 година Нови Мини Облекување Кореја Цртан филм Фокс Бебе Девојка Хулахопки Памук Симпатична Децата Порибување Бебе Pantyhose За Дете 0-4years

Детали

Големина:
0T to 2T, 3T to 4T
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
PY-007 Бебе Девојка Хулахопки
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
Бренд Име:
TZEEWA
За сезоната:
Есен Есен Пролет
Дебелина:
Нормално
Шема:
Симпатична
елемент:
Англија Европската
Производ categorg:
девојка хулахопки
Должина:
долго акции
Стил:
Американски Стил
каталог:
модата на животните акции
категорија:
деца хулахопки
ткаенина име:
Памук
Свеж

Избор на клиенти