.

.

New
Бебе Деца Висока Коленото Чорапи Училиште На Цртан Филм Мачка Чипка Солидна Хулахопки Чорапи Нога Потоплите За Девојки

Бебе Деца Висока Коленото Чорапи Училиште На Цртан Филм Мачка Чипка Солидна Хулахопки Чорапи Нога Потоплите За Девојки

DEN 123.00
DEN 136.80

Стока
Достапно.

Години Децата Девојки Висока Коленото Чорапи Училиште Мачка Животинско Цртан филм Чипка Чорапи Нога Потоплите 3-10 Години Материјал : spandex+Памук Состојба : Сосема Нов во оригиналната Боја : Бела,Црна Димензии : Должина : 40cm/15.7 инчен Објект Вклучуваат : 1 Пар Чорапи

Детали

Големина:
One Size
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
Шаблон Тип:
Животните
Пол:
Девојки
Материјал:
Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
OS6
Свеж

Избор на клиенти