.

.

New
2017 Новороденче Чорапи Големи Очи Хулахопки за Девојки Памук Цртан филм Pantyhose Гаќи Еластична Деца Хулахопки Нога Warmers Симпатична

2017 Новороденче Чорапи Големи Очи Хулахопки за Девојки Памук Цртан филм Pantyhose Гаќи Еластична Деца Хулахопки Нога Warmers

DEN 315.00
DEN 507.84

Стока
Достапно.


Важни Совети :
Со цел да ја испорача вашата нарачка веднаш, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас вашите детали превозот адреса руската Пост известување треба да се изјасни на Клиентот Примачот Име и презиме.
1. Примачот Име И Презиме :
2. Телефон за контакт Бр. :
3. Превозот адреса :
4. Post code/ поштенски код :
Откако ќе го поставите ред со вашиот детали превозот адреса, можеме да ја испорача вашата нарачка во рок од 3-7 дена ПОБРЗО, и можете да ги добиете безбедно во најкусо време.
За Превозот
За нарачки , ние ќе брод од вашите нарачки од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, Без Следење на Информации .Освен Ако Не Изберете Кина Пост Регистар На Воздухот Mail.
За нарачки > $5 , ние ќе брод од вашите нарачки со Бесплатен Превозот преку Кина Пост Регистар на Воздухот Mail. За САД клиентите, ние ќе брод од страна на E-пакет, со Валидни Следење на Број, е следење на информации.
Детали За Производот
Големина на : (се Мери со раце, можеби ќе има 1-2cm разлика)
S : 49*21*13.5 СМ М : 56*24*15 СМ, L : 60*26*16 CM
↓ ↓ ↓
Анти Се Лизга На Дното Нормално Botton Нормално Botton
Од 1 до 3 години, укажуваат на тоа висина од 75-89 CM 4 до 6 години, укажуваат на тоа висина од 90-105 CM 7 до 9 години, укажуваат на тоа висина 105-120 CM

Детали

Големина:
1 to 3 years old, 4 to 6 years old, 7 to 9 years old
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Материјал:
Spandex,Памук
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
Хулахопки за Девојки Памук
Пол:
Девојки
Сезоната:
Пролет/Есен
Функција:
Спорт,Танц,Порибување
Шема:
големи очи
Возраст:
За 1 - 6Years Стари
Стил:
Европски стил
Цртан Филм Pantyhose:
Деца Бебе Девојки Pantyhose
Свеж

Избор на клиенти