.

.

New
Мало 0-6years хулахопки чорапи чевли стил задебелена деца Деца Чешлани Памук пролет, есен есен зима

Мало 0-6years хулахопки чорапи чевли стил задебелена деца Деца Чешлани Памук пролет, есен есен зима

DEN 266.40

Стока
Достапно.


Големина на табелата (CM; отстапување : 1-3 CM)
Децата НИ Големина
Големина на запис
панталони Должина
половината
crotch
3-12 M
S
45
38
20
12-24 M
М
50
40
20
2-4 T
L
55
41
21
4-6 T
XL
65
42
22
Пред употреба, машина за миење во топла вода. Ве молиме не заборавајте да го оценувате нашата услуга кога ќе ја напуштат повратни информации и ни даде 5 ѕвездички за сите.

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Материјал:
Памук,Акрилик
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
W160904
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
Бренд Име:
wobfaobxylf
Свеж

Избор на клиенти