.

.

New
Пролет Лето Нови детски Мрежа Хулахопки Дише Бебе Девојка Голема Големина Pantynose Памучна Бела 0-3/4-6years

Пролет Лето Нови детски Мрежа Хулахопки Дише Бебе Девојка Голема Големина Pantynose Памучна Бела 0-3/4-6years

DEN 166.56

Стока
Достапно.

Пролет Лето Нови детски Мрежа Хулахопки Дише Бебе Девојка Голема Големина Pantynose Памучни Чорапи Бела 0-3/4-6years Состав : Чист Памук Одговара за големина : 0-3years,4-6years За Лето Забелешка : 1.Големината е референца only.By мерење на различни начини,ако има 1-3 см грешка сите припаѓаат на разумен избор . 2.Поради лични екранот светла,споредување разлика ,снимањето на локација во различни светлина ,слики и материјал објект може да има мала боја разлика . 3.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со производите. Добредојде

Детали

Големина:
0 to 3 years, 3 to 6 years
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
MIYAMO БЕБЕ
Материјал:
Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
S1604-38
Големина:
0-3years,4-6years
Функција:
Абсорбента,Дише
Сезоната:
Лето
Свеж

Избор на клиенти