.

.

New
ПРИБОР ПОГОДНИ ЗА MAZDA 3 Axela 2014 2015 ХРОМ ПРЕД ДОЛНИОТ БРАНИК СКАРА МРЕЖА ПОКРИВА КАЛАПИ РЕШЕТКАТА ТРИМ ВМЕТНЕТЕ ГАРНИТУРИ GUARD

ПРИБОР ПОГОДНИ ЗА MAZDA 3 Axela 2014 2015 ХРОМ ПРЕД ДОЛНИОТ БРАНИК СКАРА МРЕЖА ПОКРИВА КАЛАПИ РЕШЕТКАТА ТРИМ ВМЕТНЕТЕ ГАРНИТУРИ

DEN 1282.00
DEN 1582.08

Стока
Достапно.


· Ние ќе ја испратите вашата парцели како подарок и го прогласи законот вредност под $50 за да се обидуваме се потрудиме да се избегне вашиот царинска такса. Но мора да ни даде фотографии од нив да го докаже тоа.
Step2 : отстрани 3m лепак во грбот;
Step3 : топлина на 3m лепак со топол воздух пиштол;(совет за ставање на со обезбедени 3m лента е да се загрее на рачките и ги опфаќа ова го прави на лепак на лента повеќе леплива и тие ќе останат за секогаш!)
Чекор 4 : инсталирање на производи во право место ,Не на перење на вашиот автомобил во 48hours.
· Ако сакате да се вратите на предмети, ве молиме имајте ги во иста состојба како што била испратена.
Инсталација метод :
Step1 : ве молиме чистење на место со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина. Ако не, Пост Негативни повратни информации не е доцна.
Одговара За MAZDA 3 Axela
Забелешка : ве Молиме проверете форма на вашиот автомобил ист како нашиот фото покаже пред купување
Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Висок Квалитет ABS Вклучуваат : 1 BUC /set Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет.
· Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, Пост добра повратна информација за нас ве молам, ние ќе го направиме тоа за вас, исто така, и да ви даде повеќе попуст во следната цел.
Производи
· Сите наши производи се 100% исто како фотографии, она што го гледате е она што ќе добиете!
· Сите производи што ги нудиме се со висок квалитет и конкурентна цена.

Детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
1inch
Автомобил модел:
За MAZDA 3 AXELA
Објектот Тежина:
1kg
Бренд Име:
LARATH
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Модел Година:
2014 година 2015 година
Материјал:
ABS
Објектот Висина:
1inch
Тип На Објект:
Хром Стил
Свеж

Избор на клиенти