.

.

New
Поголема ѕвезда ABS хром 2 парчиња taillight декорација трим,заден светилка трим,заден светилка Покритие За Chevroler Искра

Поголема ѕвезда ABS хром 2 парчиња taillight декорација трим,заден светилка трим,заден светилка Покритие За Chevroler Искра

DEN 1896.48

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Бренд Име:
Поголема ѕвезда
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.25kg
Модел Година:
2005-2015
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
искра
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал Тип:
abs хром
Автомобил Производител:
Chevrolet
Свеж

Избор на клиенти