.

.

New
Поголема ѕвезда од не ' рѓосувачки челик 4pcs автомобил Прозорец декорација трим/прозорец streamer/прозорец лента за CHERVOLET LOVA

Поголема ѕвезда од не ' рѓосувачки челик 4pcs автомобил Прозорец декорација трим/прозорец streamer/прозорец лента за CHERVOLET

DEN 2399.04

Стока
Достапно.

Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 работни дена од денот на испорака.
Испорака
ве молиме дај ни вашиот јасно адреса и тел.
Плаќање
Ве молиме,Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Со цел да се обезбеди можете да ја примите вашата стока колку што е можно побрзо и да се намали тарифа на увозот, ние ќе го пријават како "бизнис примерок" со помала вредност.
Купувачот е одговорен за сите трошоците за превозот.
Гаранција
Ние обезбедуваме 1 година гаранција.
Обично ЕМС изразат испорака трае 5-10 работни дена зависни од мрежата на ЕМС услуга на земјата.
Предмети вратени по 7 работни дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка.
Повратни информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. Ова пониска цена не се одразуваат на вкупната цена на вашата платена или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.
DHL express превозот трае околу 3 - 5 работни дена.
Многу благодарам! Се надевам дека сте задоволни со нашата служба! Се надеваме дека имаат долгорочен и пријателски-брод. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Автомобил модел:
LOVA
Специјални Функции:
ПРОЗОРЕЦОТ ДЕКОРАЦИЈА ТРИМ
Модел Година:
2006-2011
Објектот Тежина:
0.6kg
Бренд Име:
Поголема ѕвезда
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Свеж

Избор на клиенти