.

.

New
Поголема ѕвезда ABS хром 8pcs автомобил ВРАТА се СПРАВИ со декорација МАСКА+4pcs се СПРАВИ со САД за Chevrolet Cruze

Поголема ѕвезда ABS хром 8pcs автомобил ВРАТА се СПРАВИ со декорација МАСКА+4pcs се СПРАВИ со САД за Chevrolet Cruze

DEN 1919.04

Стока
Достапно.

4,Со цел да се обезбеди можете да ја примите вашата стока колку што е можно побрзо и да се намали тарифа на увозот, ние ќе го пријават како "бизнис примерок" со помала вредност. Повратни информации 1,ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Се користи За 2009-2013 Chevrolet Cruze Материјал : Направени Од Високо Квалитетна ABS со Хром Боја : Сребро Вклучуваат : 8 Компјутери со една клучна дупка /1set за справи со маска+4pcs/1set за справи со сад. ISO9001 : 2000 меѓународни квалитет, сертификација и еден години гаранција. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. DHL express превозот трае околу 3 - 5 работни дена. Пратката 1,ве молиме дај ни вашиот јасно адреса и тел. Предмети вратени по 7 работни дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка. 2, Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Купувачот е одговорен за сите трошоците за превозот. Плаќање 1. Пакување 1,Пакување со извоз стандард картон 2,1 Set/1 Package. 3,Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.Ве молиме,Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 работни дена од денот на испорака.

Детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Модел Година:
2009-2012
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
CRUZE
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.5kg
Бренд Име:
Поголема ѕвезда
Специјални Функции:
декорација маска
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Материјал Тип:
ABS
Свеж

Избор на клиенти