.

.

New
Хром Задните Опашка Светлина багажникот портата Светилка рамка Покрие Намали За Субару Шумите 2009 2010 2011 2012

Хром Задните Опашка Светлина багажникот портата Светилка рамка Покрие Намали За Субару Шумите 2009 2010 2011 2012

DEN 1935.00
DEN 2304.00

Стока
Достапно.

Се надевам дека таа доаѓа во добра состојба.
6 Италија, Франција, Шпанија, Германија Источна Европа : 15-60working дена. Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас преку e Bay порака.
Превозот И Предавање :
а
1 Ние брод на Светот. Ве молиме да НЕ ја напушти која и Неутрални или Негативни повратни информации, ве молиме Не се отворени Случај или да се Вратат барање или да ја напуштат низок рејтинг на НСД пред комуникација.
7 Ние ќе ги провери објект внимателно и стави заштитник во пакет пред превозот.
Услуги На Клиентите :
Тоа е нашата цел да се направи да се чувствувате среќни да прават бизнис со нас. ние ќе се стави дрво во пакет да се заштити sills. Ние ќе ви одговори во рок од 24-48 бизнис часа. вие би можеле да бидете сами.
2 Пакети кои се испраќаат во рок од 3-5 дена и се со следење на број на интернет.
Забелешка : ве Молиме да користите бришејќи алкохол за чистење на површината и да се загрее 3 M ленти пред инсталацијата . Ве молиме контактирајте со нас со Aliexpress порака за да ги реши сите проблеми, Ние ќе ви одговори во рок од 2 работни дена.
Производ компатибилност :
За Субару Шумите 2009 2010 2011 2012
Опис :
Состојба : 100% нова состојба,
Главната Meterial : висок квалитет на ABS Пластика Пакет Вклучуваат : еден сет 2 парчиња
Лесна Инсталација, 3 M тип е прикачена на задната страна. Благодарение толку многу.
Политика На Враќање И Повратни Информации :
Ние прифаќаме враќање, реконструкција или размена во рок од 15 дена по купувачот примените оштетени, неточни или неисправни објект.

Детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Специјални Функции:
заштита
Објектот Тежина:
0.65kg
Модел Година:
2009-2012
Објектот Висина:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
0inch
Име На Модел:
SBFR022
Материјал:
ABS
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Автомобил модел:
за субару шумарот
Свеж

Избор на клиенти