.

.

New
Поголема ѕвезда ABS со хром 8pcs автомобил врата се справи со decorationcover+4pcs врата се справи со сад за Mazda3 2011-2014

Поголема ѕвезда ABS со хром 8pcs автомобил врата се справи со decorationcover+4pcs врата се справи со сад за Mazda3 2011-2014

DEN 1919.04

Стока
Достапно.


Повратни информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
Со цел да се обезбеди можете да ја примите вашата стока колку што е можно побрзо и да се намали тарифа на увозот, ние ќе го пријават како "бизнис примерок" со помала вредност. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 работни дена од денот на испорака.
Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
Обично ЕМС изразат испорака трае 5-10 работни дена зависни од мрежата на ЕМС услуга на земјата.Се користи За MAZDA 3 2011-2014 Материјал : Направен од Висок Квалитет На АБС Боја : Сребрена Вклучуваат : 8 Pcs врата се справи со маска+4pcs врата се справи со сад ISO9001 : 2000 меѓународни квалитет, сертификација и еден години гаранција
Пакување
Пакување од извоз стандард картон
1 Set/1 Package.
Многу благодарам! Се надевам дека сте задоволни со нашата служба! Се надевам дека имаме долг рок и пријателски деловен соработка . Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Гаранција
Ние обезбедуваме 1 година гаранција.
DHL express превозот трае околу 3 - 5 работни дена. Ова пониска цена не се одразуваат на вкупната цена на вашата платена или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.

Детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Материјал:
ABS
Специјални Функции:
Декорација
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Модел Година:
2011-2014
Бренд Име:
Поголема ѕвезда
Објектот Тежина:
0.6kg
Автомобил модел:
mazda 3
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал Тип:
ABS
Свеж

Избор на клиенти