.

.

New
хром мрачно Прозорец Стакло Пропустливи Нијанси Сонцето Дожд Guard 4pcs За Субару Шумите 2013 2014 година

хром мрачно Прозорец Стакло Пропустливи Нијанси Сонцето Дожд Guard 4pcs За Субару Шумите 2013 2014 година

DEN 1693.00
DEN 2016.00

Стока
Достапно.


5 Бразил И Јужна Америка : Околу 20-50 Дена.
Производ компатибилност :
За Субару Шумите 2013 2014 Година
Опис :
Состојба : 100% нова состојба,
Главната Meterial : висок квалитет на пластични Пакет Вклучуваат : еден сет 4pcs со завртки
Лесна Инсталација
Плаќање & Данок :
Ние ќе го одбележи пакет пониска вредност на царинските документи. Ние го прават нашите најдобри за да се избегне доцнење при царинење.
Превозот И Предавање :
а
1 Ние брод на Светот.
Политика На Враќање И Повратни Информации :
Ние прифаќаме враќање, реконструкција или размена во рок од 15 дена по купувачот примените оштетени, неточни или неисправни објект. Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас преку e Bay порака. Ние работиме од 9 : 00 часот и 6 : 00pm Пекинг Време. Благодарение толку многу.
7 Ние ќе ги провери објект внимателно и стави заштитник во пакет пред превозот.
3 Соединетите американски Држави, Обединетото Кралство, Австралија и Канада : 7-16 работни дена од e Packet од Кина, Воздухопловната, EMS или други начини. Ние ќе ви одговори во рок од 24-48 бизнис часа.
2 Пакети кои се испраќаат во рок од 3-5 дена и се со следење на број на интернет. ние ќе се стави дрво во пакет да се заштити sills. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Услуги На Клиентите :
Тоа е нашата цел да се направи да се чувствувате среќни да прават бизнис со нас.

Детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
SBFR028a
Објектот Тежина:
2.2kg
Специјални Функции:
заштита
Објектот Висина:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
0inch
Модел Година:
2013-2104
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Автомобил модел:
за субару шумарот
Материјал:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти