.

.

New
Челик Опашка цевка за издувен пригушувач штекер крајот совет трим покритие За Субару XV Impreza Hatchback 2012-2015

Челик Опашка цевка за издувен пригушувач штекер крајот совет трим покритие За Субару XV Impreza Hatchback 2012-2015

DEN 1290.00
DEN 1536.00

Стока
Достапно.


Политика На Враќање И Повратни Информации :
Ние прифаќаме враќање, реконструкција или размена во рок од 15 дена по купувачот примените оштетени, неточни или неисправни објект.
Превозот И Предавање :
а
1 Ние брод на Светот. Благодарение толку многу. ние ќе се стави дрво во пакет да се заштити sills. Ние го прават нашите најдобри за да се избегне доцнење при царинење.
7 Ние ќе ги провери објект внимателно и стави заштитник во пакет пред превозот.
5 Бразил И Јужна Америка : Околу 20-50 Дена. Се надевам дека таа доаѓа во добра состојба. Ве молиме контактирајте со нас со Aliexpress порака за да ги реши сите проблеми, Ние ќе ви одговори во рок од 2 работни дена.
Услуги На Клиентите :
Тоа е нашата цел да се направи да се чувствувате среќни да прават бизнис со нас. Ве молиме да НЕ ја напушти која и Неутрални или Негативни повратни информации, ве молиме Не се отворени Случај или да се Вратат барање или да ја напуштат низок рејтинг на НСД пред комуникација. Ние работиме од 9 : 00 часот и 6 : 00pm Пекинг Време. Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас преку e Bay порака.
2 Пакети кои се испраќаат во рок од 3-5 дена и се со следење на број на интернет.
3 Соединетите американски Држави, Обединетото Кралство, Австралија и Канада : 7-16 работни дена од e Packet од Кина, Воздухопловната, EMS или други начини. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Специјални Функции:
заштита
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
SBXV010
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
0inch
Модел Година:
2012 2013 2014 2015
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Автомобил модел:
За Субару XV Impreza 2012-2015
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Свеж

Избор на клиенти