.

.

New
Висок квалитет, од нерѓосувачки челик scuff плоча вратата sill за мицубиши asx додатоци 2011 2012 2013 2014 2015 2017

Висок квалитет, од нерѓосувачки челик scuff плоча вратата sill за мицубиши asx додатоци 2011 2012 2013 2014 2015 2017

DEN 1296.00
DEN 1728.00

Стока
Достапно.

Ве молиме контактирајте не директно. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.ние ќе го провериме тоа за вас со пост канцеларија и обичаи. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Висок квалитет, од нерѓосувачки челик scuff плоча вратата sill мицубиши asx додатоци
2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017
Спецификација Модел Година : 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 Материјал : не ' рѓосувачки челик+ пластичен Вклучува : збир на 4pcs Лесна инсталација, без било какви алатки.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен.
ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време,ве молиме контактирајте со нас. 3 M автомобилската селотејп е прикачен
Опис На Производот
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.

Детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
50cm
Специјални Функции:
заштита
Бренд Име:
DOUTIAN
Автомобил модел:
за Мицубиши ASX RVR
Име На Модел:
HC008
Објектот Должина:
46cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Модел Година:
2015 2016 2017
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.8kg
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Автомобил Производител:
за Мицубиши ASX RVR
Име на производ:
за Хонда граѓански 2016 година вратата sills
Количина:
4pcs/set
Име:
вратата sill scuff плоча стражари
Материјал Тип:
нерѓосувачки челик scuff плоча чувари заштита
Тип На Објект:
автомобил налепница
Свеж

Избор на клиенти