.

.

New
4Pcs/Set ABS Хром Задните Wiper Заштита Покрие Заден Прозорец Wiper Млазницата на Вратите Налепница За Hyundai Tucson 2015 Година Додатоци

4Pcs/Set ABS Хром Задните Wiper Заштита Покрие Заден Прозорец Wiper Млазницата на Вратите Налепница За Hyundai Tucson 2015

DEN 504.00
DEN 623.04

Стока
Достапно.

Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад Гаранција : Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција, ако објектот неисправни во 3 Месец, Ние ќе ви понуди замена без дополнителен Полнач(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект. Предмети ќе пристигне во 15 - 60 работни дена на светот обично. Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на замени тоа.74 / Цена
Цена : 2. Враќање & Гаранција за Враќање : Ако објектот DOA(Денот на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена, Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.7 / Цена
Цена : 1. Општи пристигнување време табела е прикажан подолу за вашата оценка. Повратна информација Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услугата на Купувачи, и нашата служба за корисници специјалисти се секогаш стои страна да го реши секој на вашиот проблем.86 / Цена
Цена : 2.35 / Цена
Цена : 2. Answer : ___________________________ Note : Кина Пост Воздух Mail/Парцела само му припаѓа на светот пост систем кој е многу побавно отколку Специјални Испорака.
Цена : 0. Ние во голема мера го цениме вашата 5-ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ повратни резултати и ве молиме да НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош
. Ако објектот Неисправни после 3 Месец, Купувачи уште можете да ги испратите назад, Ние ќе контактирајте со добавувачите или Нашата фабрика за Гаранција.

Детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Бренд Име:
Боја Мојот Живот
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Материјал:
ABS
Име На Модел:
ABS Хром Задните Wiper Покритие За Tucson 2015 2016 година
Објектот Висина:
1inch
Свеж

Избор на клиенти