.

.

New
За Nissan Teana Altima 2013 2014 Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Задните Трупот Капак Покрие Трим Задна Врата Капак Декорација 2 парчиња

За Nissan Teana Altima 2013 2014 Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Задните Трупот Капак Покрие Трим Задна Врата Капак Декорација

DEN 888.00
DEN 1069.92

Стока
Достапно.


Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци) Компатибилен Автомобили : Одговара За Nissan Teana Altima 2013 2014 Година
Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Високо Квалитетен не ' Рѓосувачки Челик Вклучуваат : 2 BUC /set Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет. Лесно инсталирање, без алатки. 3 M автомобилската селотејп е во прилог .
Инсталација метод :
Step1 : ве молиме чистење на место со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина.
Step2 : отстрани 3m лепак во грбот;
Step3 : топлина на 3m лепак со топол воздух пиштол;(совет за ставање на со обезбедени 3m лента е да се загрее на рачките и ги опфаќа ова го прави на лепак на лента повеќе леплива и тие ќе останат за секогаш!)
Чекор 4 : инсталирање на производи во право место ,Не на перење на вашиот автомобил во 48hours.
Напомена :
Сите наши производи не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија. Ако вашиот автомобил е варијанта верзија , ве молиме контактирајте со продавачот пред да го купат.
она што ние го испрати е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со фотографирање пред да конкурираат на објектот.

Детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Должина:
45cm
Автомобил модел:
За Nissan Teana Altima
Име На Модел:
105551
Објектот Дијаметар:
1cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Модел Година:
2013 2014 година
Објектот Ширина:
15cm
Бренд Име:
canmazon
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.7kg
Специјални Функции:
Декорација&Заштита
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Свеж

Избор на клиенти