.

.

New
За Nissan Teana Altima 2013 2014 Нерѓосувачки Челик Багажникот покрие декорација опашка портата заштитник на задните трупот капак трим покрие 1pcs

За Nissan Teana Altima 2013 2014 Нерѓосувачки Челик Багажникот покрие декорација опашка портата заштитник на задните трупот капак

DEN 1055.52

Стока
Достапно.


Ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail"или" ЕМС експрес" или"Хонгконг пост воздух mail"за купувачот за испорака на стоката.
"Кина Пост Воздух Mail" : Колет, генерално, ќе биде во рок од 15 дена - 35 дена да пристигнат на вашата адреса. Ако вашиот автомобил е варијанта верзија , ве молиме контактирајте со продавачот пред да го купат. Лесно инсталирање, без алатки.
Инсталација метод :
Step1 : ве молиме чистење на место со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина.На пример,Бразил ќе брег 25 - 60days
"ЕМС експрес" и "EPacket express"
.
Ние можеме да брод на светот
Објектот Ќе Биде Предаден во Рок од 3 работни дена штом вашата Исплата Потврди.Па ве Молиме оставете ги вашите име и презиме? при купување на стоката.
Ние ја испорача стоката до остатокот на светот.
Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци) Компатибилен Автомобили : Одговара За Nissan Teana Altima 2013 2014 Година
Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Високо Квалитетен не ' Рѓосувачки Челик Вклучуваат : 1 BUC /set Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет.
"ЕМС експрес" : обично 7 дена - 15 дена ќе пристигнат на вашата адреса.
Step2 : отстрани 3m лепак во грбот;
Step3 : топлина на 3m лепак со топол воздух пиштол;(совет за ставање на со обезбедени 3m лента е да се загрее на рачките и ги опфаќа ова го прави на лепак на лента повеќе леплива и тие ќе останат за секогаш!)
Чекор 4 : инсталирање на производи во право место ,Не на перење на вашиот автомобил во 48hours.

Детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
10cm
Модел Година:
2013 2014 година
Автомобил модел:
Одговара За Nissan Teana Altima
Бренд Име:
canmazon
Објектот Тежина:
0.7kg
Објектот Должина:
88cm
Име На Модел:
Сто и пет илјади петстотини шеесет и еден
Објектот Висина:
1inch
Специјални Функции:
Декорација&Заштита
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Свеж

Избор на клиенти