.

.

New
Tonlinker 2-4 ПАРЧИЊА Автомобил DIY НОВИ ABS Хром Предните и Задните Светла Светлина Кутија Корица дело Налепници за Мицубиши ASX 2011-15

Tonlinker 2-4 ПАРЧИЊА Автомобил DIY НОВИ ABS Хром Предните и Задните Светла Светлина Кутија Корица дело Налепници за Мицубиши

DEN 1224.00
DEN 1439.52

Стока
Достапно.


Висок Квалитет Tonlinker 2-4 ПАРЧИЊА Автомобил DIY НОВИ ABS хром предните и задните светла светлина кутија корица дело за 2011-15 нови Мицубиши ASX делови додатоци
Инсталирање на овој производ да се вашиот автомобил е многу лесно , производи кои се здружени 3 M двојно двострано лента,ви Благодариме.
Внимание :
1.Ве молиме имајте во предвид на вашиот автомобил модел и година
2.Било кој друг автомобил модел ве молиме да ги споделите со нас
3.Одговара за десната рака диск
Пакет Тежина : 0.50 кг 1.2-4 Парчиња по собата.
2.Изработен од ABS хром 3.тоа е одговара за 2011-15 нови Мицубиши ASX
4.лесно да се инсталира.
5.професионален дизајн, трговија на големо за извоз.
6.3 M е очекувајте под трим,само се држи на автомобил,тоа е лесно да се инсталира.
7.1 година гаранција.

Детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Специјални Функции:
Декоративни заштита
Објектот Дијаметар:
10cm
Бренд Име:
tonlinker
Објектот Висина:
20cm
Автомобил модел:
МИЦУБИШИ ASX
Објектот Должина:
30cm
Објектот Тежина:
1.0kg
Материјал:
ABS
Име На Модел:
...
Модел Година:
2013 2014 2015 2016 година
Објектот Ширина:
20cm
Автомобил Производител:
Мицубиши
Свеж

Избор на клиенти