.

.

New
2 парчиња Сребро Пред Главата Светлината Главата Светилка Покрие Трим Прстен Налепница ABS Одговара за Џип Патриот план за 2011-2015

2 парчиња Сребро Пред Главата Светлината Главата Светилка Покрие Трим Прстен Налепница ABS Одговара за Џип Патриот план за 2011-2015

DEN 1919.52

Стока
Достапно.

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Сите неисправни производи ќе бидат заменети во рамките на соодветна гаранција период.
Враќање на средствата може да се издаде ако замена не е достапна.
Напомена :
Она што ние го испрати е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со слики пред да конкурираат на објектот. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Сите објекти што доаѓаат со 30-ден се врати период, освен ако рекламира поинаку. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Стока, треба внимателно да се спакувани и осигуреникот за целосниот куповната цена и испраќаат преку следат метод. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Повеќето предмети ПОД 2 KG се промовираат со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(избрани земји) од Кина пост или Сингапур Пост, Ако ви треба производ итно, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро со оставајќи ни порака, ние би работат надвор побрза испорака за вас!
2.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Посебни услови :
За замена, стока, мора да се врати во рок од приемот на 30 дена во оригинално пакување.

Детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Тежина:
0.3kg
Име На Модел:
ПАТРИОТ
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Дијаметар:
00inch
Автомобил модел:
Jeep
Модел Година:
План за 2011-2015
Објектот Ширина:
00inch
Објектот Должина:
00inch
Материјал:
ABS
Објектот Висина:
00inch
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Автомобил Производител:
Jeep
Свеж

Избор на клиенти