.

.

New
За Ford Kuga/Избега 2013-2015 Високо Квалитетна ABS Хром Задните Трупот Капак Портата Заштитник Покрие Скратува Авто Делови Додатоци 1pc/set

За Ford Kuga/Избега 2013-2015 Високо Квалитетна ABS Хром Задните Трупот Капак Портата Заштитник Покрие Скратува Авто Делови Додатоци

DEN 1474.00
DEN 1775.52

Стока
Достапно.


Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци)
Компатибилен Автомобили : За Ford Kuga/Избега 2013-2015
Опис :
Состојба : 100% Сосема нов. Материјал : Висок Квалитет ABS Хром, Пластика. Вклучува : 1pcs/set за 1 автомобил. Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет. Лесно инсталирање,без алатки. 3 M автомобилската селотејп е во прилог .
Инсталација метод :
Чекор 1 : ве молиме чистење на место со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина.
Чекор 2 : се отстрани 3m лепак во грбот;
Чекор 3 : се загрее 3m лепак со топол воздух пиштол;(совет за ставање на со обезбедени 3m лента е да се загрее на рачките и ги опфаќа ова го прави на лепак на лента повеќе леплива и тие ќе останат за секогаш!)
Чекор 4 : инсталирање на производи во право место ,Не на перење на вашиот автомобил во 48hours.
Напомена :
Сите наши производи не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија. Ако вашиот автомобил е варијанта верзија , ве молиме контактирајте со продавачот пред да го купат.
она што ние го испрати е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со фотографирање пред да конкурираат на објектот.

Детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Бренд Име:
Kadore
Објектот Ширина:
6cm
Автомобил модел:
За Ford Kuga/Избега
Објектот Висина:
4cm
Специјални Функции:
Заштита & Декорација
Објектот Должина:
90cm
Материјал:
ABS
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Модел Година:
2013-2015
Име На Модел:
38891
Објектот Дијаметар:
0.1inch
Објектот Тежина:
0.3kg
Свеж

Избор на клиенти