.

.

New
автомобил авто покрие стајлинг За Субару Пустош 2014 2015 2017 ABS хром пред главата на магла светилка светлина прстен налепница додатоци трим

автомобил авто покрие стајлинг За Субару Пустош 2014 2015 2017 ABS хром пред главата на магла светилка светлина прстен налепница

DEN 893.00
DEN 1102.08

Стока
Достапно.


· Да ни ги испратите вашите клиенти превозот адреса, кога се одржи вашата цел и кажете ни ја вашата точни барања (исто така, може да го напишете вашиот клиент е превозот адреса директно во вашата нарачка)
Увозни давачки
· Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Пад На Превозот
· Можете да го прикажете сите наши слики за вашите клиенти слободно.
Одговара За Субару Пустош 2014 2015 2016 2017
Забелешка : ве Молиме проверете форма на вашиот автомобил ист како нашиот фото покаже пред купување
Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Висок Квалитет ABS Вклучуваат : 2 ПАРЧИЊА /set Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет.
· Ве молиме овозможи до 5 Работни Денови за нас да се процесира вашата вратени предмети. Ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви даде добро решение.
Инсталација метод :
Step1 : ве молиме чистење на место со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина. Ние ќе рефундирање на дека по што доби тоа, но наплата износ ќе не вклучува превозот цена.
Производи
· Сите наши производи се 100% исто како фотографии, она што го гледате е она што ќе добиете!
· Сите производи што ги нудиме се со висок квалитет и конкурентна цена.
· Доколку сте незадоволни со нашите предмети, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација веднаш.
Позитивни Повратни Информации
· Повратни информации е многу важно .

Детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Дијаметар:
1inch
Специјални Функции:
Додатоци
Име На Модел:
754
Бренд Име:
LARATH
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Автомобил модел:
ЗА СУБАРУ
Објектот Ширина:
1inch
Материјал:
ABS
Модел Година:
2014 2015 2016 2017
Објектот Висина:
1inch
Тип На Објект:
Хром Стил
Свеж

Избор на клиенти