.

.

New
За Хонда ГРАЃАНСКИ 10 Купе Година Нерѓосувачки Челик Прозорецот за Префрлање Панел Покрие Рамка Декоративни Sequins Автомобил Внатрешни Додатоци

За Хонда ГРАЃАНСКИ 10 Купе Година Нерѓосувачки Челик Прозорецот за Префрлање Панел Покрие Рамка Декоративни Sequins Автомобил

DEN 914.00
DEN 1015.68

Стока
Достапно.


За Хонда ГРАЃАНСКИ 10 Купе 2016 Година Нерѓосувачки Челик Прозорецот за Префрлање Панел Покрие Рамка Декоративни Sequins Автомобил Внатрешни Додатоци
Објектот Спецификација Бренд : TOMEFON Fitment : За Хонда За Граѓанско 2016 Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет селектирани befor превозот надвор) Материјал : Високо Квалитетен не ' Рѓосувачки Челик Пакет : 4pcs/set Лесно инсталирање. Со 3 M двојно двострано автомобилската лента на задната страна на објектот. Водоотпорен , Никогаш нема да Избледи и ' Рѓа. Инструкции за инсталација Чекор 1 Исчистите површината која објектот е да се применат, го осигурале сува и слободен од сите масло, greasa и восок. Чекор 2 се Утврди точната локација на објектот. Чекор 3 Отстранете заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста. Чекор 4 не се движат на објектот или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталацијата. Известување Клиенти на Русија ве молиме оставете ги вашите име и презиме со 3 англиски зборови. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay. Ако не, да не информирате. Било прашање за производот ве молиме c ontact со нас . Имаат убав ден за сите корисници ! : )

Детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
5cm
Автомобил модел:
За ХОНДА за Граѓанско
Објектот Должина:
35cm
Модел Година:
2016 година
Објектот Тежина:
0.4kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
TOMEFON
Објектот Ширина:
10cm
Специјални Функции:
Декорација
Име На Модел:
814911
Објектот Висина:
5cm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Свеж

Избор на клиенти