.

.

New
ABS Хром Врата се Справи со Сад за Toyota Land Cruiser Prado J150 2014 2015 брава за влезна Врата се Справи со Чаша Трим Заштитник Автомобил Додатоци

ABS Хром Врата се Справи со Сад за Toyota Land Cruiser Prado J150 2014 2015 брава за влезна Врата се Справи со Чаша Трим Заштитник

DEN 1368.00
DEN 1439.52

Стока
Достапно.

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблем за вас, како најбрзо што можеме. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Време на испорака како следниве 9. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние секогаш тука(Порака,e-mail,Trademanger), Секој e-mail ќе се одговори во рок од 24 часа . Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ако ви треба помош кога место нарачате, ве молиме контактирајте со нас; Ако не можете да ги пратите на вашиот парцела, ве молиме контактирајте со нас; Ако не го добиете вашиот парцела по истекот на 30 дена од плаќања, ве молиме контактирајте со нас; Ако имате било какви загриженост по добие објектот, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 8 компјутери/set(автомобилот 3 M лепило вклучени) 2). На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.

Детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Висина:
0.1cm
Бренд Име:
ANTEKE
Име На Модел:
Prado Врата Се Справи Со Сад
Материјал:
ABS
Објектот Ширина:
5cm
Модел Година:
2014, 2015
Автомобил Производител:
Тојота
Автомобил модел:
prado
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Декорација & Заштита
Објектот Должина:
15cm
Објектот Дијаметар:
1cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Место на Потекло:
Guangdong, Кина(копно)
Состојба:
100% Сосема Нов
Свеж

Избор на клиенти