.

.

New
Бесплатен превозот За Хонда CRV CR-V 2015 година автомобил Стил пред главата Светлина светилка детектор рамка стап ABS хром покрие трим 2 парчиња/set

Бесплатен превозот За Хонда CRV CR-V 2015 година автомобил Стил пред главата Светлина светилка детектор рамка стап ABS хром

DEN 1842.00
DEN 2069.28

Стока
Достапно.


Барање :
· 1) . Ние не прифаќаме предмети кој е уништен од страна на човечкото однесување. Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. За да ги избегнете високите царинење такса, ве молиме дозволете ни да знам колку вредноста што би сакал да се изјасни кога ќе го поставите цел.
П : Како можам да track my парцела кога се испраќаат?
A : Ние искрено ве покануваме да ги пратите овој парцела со вашиот следење на број по овој линк http : //global.
П : Продавачот на производот и услугата е одлична, како можам да се остави postive повратни информации?
A : Позитивни feeback (5 ѕвезди) е исклучително важно за нас, вашето задоволство е наша единствена pursiut. На превозот надомест е платена од страна на купувачот.
П : Кога ќе се организираме на испорака?
A : Нормално, ние ќе брод цел во 1-2 работни дена (48 часа) еднаш плаќањето е завршено, Ако ви треба било поволни или брза испорака, ве молиме контактирајте со нас во секое време. Предмети може да биде вратена во рок од 7 дена за проблеми со квалитетот (клиентот треба да им понуди на дигитални фото на продавачот за каква било поплака за нас да направат истрага. Ви благодариме.
Ние може да прифаќа следниве начини на плаќање : alipay, виза, запад унија, банкарски трансфер , и др.
П : Ако јас не сум задоволен со производ, може да не се врати назад?
A : Ние прифати врати и целосна наплата од редовни 7 дена, 15 дена по денот на приемот на предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да ја испратите назад или напуштање на негативен фидбек. Ние, исто така, нудат во комбинација превозот попуст.

Детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
1inch
Име На Модел:
APTHC5607
Автомобил модел:
CR-V
Специјални Функции:
Декорација, заштита и безбедност
Материјал:
ABS
Бренд Име:
GUANG-E
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.42kg
Модел Година:
2015-2016
Свеж

Избор на клиенти