.

.

New
2017 врата се справи со вметнете За Фолксваген Новиот Tiguan L 2017 брава за влезна врата се справи со сад рамка ABS покритие хром автомобил додатоци YCSUNZ

2017 врата се справи со вметнете За Фолксваген Новиот Tiguan L 2017 брава за влезна врата се справи со сад рамка ABS покритие

DEN 1435.00
DEN 2049.60

Стока
Достапно.

Испративме на стоки, како подарок , но ако било увозни давачки се применуваат се купувачот одговорен . П : Сите производи се реални слики?
A : Да, на сите вистински слики. П : По плаќање, колку долго на производот ќе биде предаден?
О : Ако производот е на залиха , Тоа ќе биде предаден во рок од 2 дена . Добро изработка, можете да го користите more2-3 години . Пред ставање на нарачки, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт купувачот . Секој од нашите производи ќе се закачите на автомобил слики, купувачите треба да проверите дали вашиот автомобил фарови и јас понуда, сликата е иста . П : На производи ќе исчезнат или не?
A : нема да исчезнат , тие се направени од високо квалитетни материјали. Ако не сте сигурни, ве молиме испратете го вашиот автомобил слика за мене. П : Дали тоа ќе падне по инсталацијата?
A : Тоа никогаш не падне.
Точка име : хром врата се справи со вметнување
Автомобил модел : За "Фолксваген" Новиот Tiguan L 2017 (проверете внимателно со автомобил модел слика ) Место на потекло : КИНА Состојба : 100% сите на нов Материјал : ABS Пластика Функција : декорација
лесна инсталација
висок квалитет
заштитна рамка трајни Количина : 4pcs /set Бренд : YCSUNZ НЕ ТЕ : Пред ставање ред, ве молиме проверете внимателно со автомобил модел слика. Сите продажни се конечни. Држејќи во автомобил со селотејп . Некои модел година во некои земји не може да биде иста како што е опишано.

Детали

Бренд Име:
YCSUNZ АВТО
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
За Фолксваген Новиот Tiguan L 5-врата SUV 2017
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Тежина:
0.3kg
Модел Година:
За Фолксваген Новиот Tiguan L 2017
Име На Модел:
За Фолксваген Новиот Tiguan L 2017
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Тип На Објект:
Хром Стил
Точка име :
вратата се справи со вметнување
боја:
Хром
одговара за автомобил модел:
За Фолксваген Новиот Tiguan L 5-врата SUV 2017
Тип На Објект:
вратата се справи со вметнување додатоци
Објектот дизајн:
автомобил-стил
дизајн за:
автомобил стил додатоци
ОДГОВАРА ЗА:
За Фолксваген Новиот Tiguan L 2017
Место на Потекло:
произведено во Кина
Количина:
4pcs/set
Функција:
deflectors и заштитник
Свеж

Избор на клиенти