.

.

New
Автомобил стил нерѓосувачки Челик Прозорецот на Вратите Налепница За Хонда Граѓански Година Windows Рамка Трим Sequin Покрие декорација Додатоци

Автомобил стил нерѓосувачки Челик Прозорецот на Вратите Налепница За Хонда Граѓански Година Windows Рамка Трим Sequin Покрие

DEN 3759.00
DEN 3957.12

Стока
Достапно.


Детали

Модел Година:
2016 година
Автомобил модел:
ЗА хонда граѓански
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Специјални Функции:
Декорација
Бренд Име:
Bing ќе победи
Објектот Висина:
1inch
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Тежина:
1kg
Име На Модел:
ПОБЕДИ ОЕМ ФАБРИКА
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Тип На Објект:
Хром Стил
Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
1.7kg
Пакет:
14 КОМПЈУТЕРИ/Set
Свеж

Избор на клиенти