.

.

New
YAQUICKA 2 парчиња Хром ABS Автомобил Страна Пак Вртење Светлина Декорација Покрие Трим Стајлинг За Chevrolet Cruze 2009-2014 Спорт Издание

YAQUICKA 2 парчиња Хром ABS Автомобил Страна Пак Вртење Светлина Декорација Покрие Трим Стајлинг За Chevrolet Cruze 2009-2014

DEN 561.00
DEN 623.04

Стока
Достапно.


100% Сосема Нов и Висок Квалитет Цел Количество : 2 парчиња Автомобил, Вртење на Светлината трим Материјал : Висок Квалитет АБС Боја : Црна+Chrome Сребро 1,Лесна инсталација 2,100% Водоотпорен. Никогаш Не Исчезнат, Никогаш Не Рѓа. 3,Обезбеди око-фаќање покажат и personlise вашиот автомобил. 4,Квалитетот Гарантира, Гаранција Нудат. Еден од најдобрите на пазарот. Трае Со Години Одговара За Chevrolet Cruze 2009-2014 Спорт Издание

Детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Модел Година:
2009-2014
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Специјални Функции:
Автомобил Заштита и Декорација
Автомобил модел:
За Chevrolet Cruze
Материјал:
ABS
Бренд Име:
YAQUICKA
боја:
Црна+Chrome Сребро.
Количина:
2 парчиња/set
Инсталирајте позиција:
Автомобил Страна Пак Вртење Светлина
compatiable:
За Chevrolet Cruze 2009-2014
Свеж

Избор на клиенти