.

.

New
2014- опашка светлина покритие За Тојота Vios Седан 2014 2015 година хром делови за автомобили задните светилка покрие калапи За Vios 2014+YCSUNZ

2014- опашка светлина покритие За Тојота Vios Седан 2014 2015 година хром делови за автомобили задните светилка покрие

DEN 2218.00
DEN 3168.00

Стока
Достапно.

П : Дали тоа ќе падне по инсталацијата?
A : Тоа никогаш не падне. Ве молиме бидете сигурни дека можете да ги купите на правото точка за вашиот автомобил и да ги прифатите нашите транзит време . П : На производи ќе исчезнат или не?
A : нема да исчезнат , тие се направени од високо квалитетни материјали. Секој од нашите производи ќе се закачите на автомобил слики, купувачите треба да проверите дали вашиот автомобил фарови и јас понуда, сликата е иста . Сите продажни се конечни. Држејќи во автомобил со селотејп . П : Може да ви обезбеди патеката број?
A : Да, ние може да обезбеди следење на број, следење на линк и поштата број на клиенти. Добро изработка, можете да го користите more2-3 години . Ако производот е надвор од акциите , тоа ќе биде предаден во рок од 7 дена . Ве молиме внимателно да ги ре-проверува со слики за да се обезбеди или да се чувствуваат слободни да не контактирате за било детали. П : Колку денови по породувањето може да приемот?
A : Азија, Австралија, Европа и Северна Америка 5-30 дена може да се добие производ, Јужна Америка и Африка 25-60 дена може да го добиете производот. П : Сите производи се реални слики?
A : Да, на сите вистински слики. Ако тие се усогласени, а тоа е, секако, е соодветно.
Точка име : хром опашка светлина маска
Автомобил модел : За Тојота Vios Седан 2014-2016 (проверете внимателно со автомобил модел слика ) Место на потекло : КИНА Состојба : 100% сите на нов Материјал : ABS Пластика Функција : декорација
лесна инсталација
висок квалитет
заштитна рамка Количина : 2 парчиња /set Бренд : YCSUNZ НЕ ТЕ : Пред ставање ред, ве молиме проверете внимателно со автомобил модел слика.

Детали

Бренд Име:
YCSUNZ АВТО
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
За Тојота Vios Седан 2014-2016
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Тежина:
0.8kg
Модел Година:
2014 2015 2016 година
Име На Модел:
За Тојота Vios Седан 2014-2016
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Тип На Објект:
Хром Стил
Точка име :
ОПАШКАТА СВЕТЛИНА МАСКА
боја:
Хром
одговара за автомобил модел:
За Тојота Vios Седан 2014-2016
Тип На Објект:
задните светилка покрие трим декорација
Објектот дизајн:
Хром Стил
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
произведено во Кина
дизајн за:
Автомобил Стил
Налепница Сместување:
светла маска
Тип:
светилка покрие трим декорација додатоци
Свеж

Избор на клиенти