.

.

New
Автомобил Стил Задна Врата Опашка Портата од нерѓосувачки челик, Трим ги Покрие Налепница За Тојота vios 20014-2017 Надворешноста задната врата се намали Декорација

Автомобил Стил Задна Врата Опашка Портата од нерѓосувачки челик, Трим ги Покрие Налепница За Тојота vios 20014-2017 Надворешноста

DEN 2088.00
DEN 2197.92

Стока
Достапно.


Детали

Модел Година:
2014-2017
Автомобил модел:
За Тојота
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Специјални Функции:
Декорација
Бренд Име:
Bing ќе победи
Објектот Висина:
1inch
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Тежина:
1kg
Име На Модел:
ПОБЕДИ ОЕМ ФАБРИКА
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Тип На Објект:
Хром Стил
Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Свеж

Избор на клиенти