.

.

New
Автомобил стил Прозорецот на Вратите Налепница За Ford LEXUS-апарат nx200 NX300h NX200t Windows Рамка Б-столбот Трим Sequin Покрие декорација Додатоци

Автомобил стил Прозорецот на Вратите Налепница За Ford LEXUS-апарат nx200 NX300h NX200t Windows Рамка Б-столбот Трим Sequin Покрие

DEN 5340.00
DEN 5621.28

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
Bing ќе победи
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Автомобил модел:
За LEXUS-апарат nx200 NX300h NX200t
Објектот Висина:
1inch
Објектот Дијаметар:
1inch
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Тежина:
1kg
Модел Година:
2015-2016
Име На Модел:
ПОБЕДИ ОЕМ ФАБРИКА
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Тип На Објект:
Хром Стил
Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
1.3kg
Пакет:
14 КОМПЈУТЕРИ/Set
Свеж

Избор на клиенти