.

.

New
Автомобил стил нерѓосувачки Челик Прозорецот на Вратите Налепница За Toyota Highlander 2015 Windows Рамка Трим Sequin Покрие декорација Додатоци

Автомобил стил нерѓосувачки Челик Прозорецот на Вратите Налепница За Toyota Highlander 2015 Windows Рамка Трим Sequin Покрие

DEN 2136.00
DEN 2248.32

Стока
Достапно.


Детали

Модел Година:
До 2015
Автомобил модел:
За Toyota Highlander
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Специјални Функции:
Декорација
Бренд Име:
Bing ќе победи
Објектот Висина:
1inch
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Тежина:
1kg
Име На Модел:
ПОБЕДИ ОЕМ ФАБРИКА
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Тип На Објект:
Хром Стил
Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Свеж

Избор на клиенти