.

.

New
НОВИ ДОДАТОЦИ ЗА LEXUS-апарат nx200 NX300h NX200t нерѓосувачки челик СТРАНА на ВРАТАТА ТЕЛО ГАРНИТУРИ КАЛАПИ ПОКРИЕ трим ЗАШТИТА АВТОМОБИЛ СТИЛ

НОВИ ДОДАТОЦИ ЗА LEXUS-апарат nx200 NX300h NX200t нерѓосувачки челик СТРАНА на ВРАТАТА ТЕЛО ГАРНИТУРИ КАЛАПИ ПОКРИЕ трим ЗАШТИТА

DEN 5981.00
DEN 6295.68

Стока
Достапно.


Детали

Модел Година:
2015-2016
Автомобил модел:
За LEXUS-апарат nx200 NX300h NX200t
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Специјални Функции:
Декорација&Анти триење
Бренд Име:
Bing ќе победи
Објектот Висина:
1inch
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Тежина:
1kg
Име На Модел:
ПОБЕДИ ОЕМ ФАБРИКА
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Тип На Објект:
Хром Стил
Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Висина:
0inch
Пакет:
6 компјутери/set
Свеж

Избор на клиенти