.

.

New
Автомобил-стил автомобил пред под решетката намали За Jeep Cherokee 2014- ABS Хром Пред Центарот Решетката покрие трим автомобил Декорација

Автомобил-стил автомобил пред под решетката намали За Jeep Cherokee 2014- ABS Хром Пред Центарот Решетката покрие трим автомобил

DEN 4486.00
DEN 4721.76

Стока
Достапно.


Детали

Модел Година:
2014-2016
Автомобил модел:
За Jeep Cherokee
Материјал:
ABS
Специјални Функции:
Декорација
Бренд Име:
Bing ќе победи
Објектот Висина:
1inch
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Тежина:
1kg
Име На Модел:
ПОБЕДИ ОЕМ ФАБРИКА
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Тип На Објект:
Хром Стил
Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Висина:
0inch
Свеж

Избор на клиенти