.

.

New
Автомобил стил ABS Хром Пред Главата Светлина Светилка Светла Покрие Трим 2 парчиња за на Ford Работ 2015 година светлата покрие трим

Автомобил стил ABS Хром Пред Главата Светлина Светилка Светла Покрие Трим 2 парчиња за на Ford Работ 2015 година светлата

DEN 2297.00
DEN 2417.76

Стока
Достапно.


Детали

Модел Година:
2015-2016
Автомобил модел:
ЗА FORD РАБОТ
Материјал:
ABS
Специјални Функции:
Декорација
Бренд Име:
Bing ќе победи
Објектот Висина:
1
Објектот Дијаметар:
1
Објектот Тежина:
1
Име На Модел:
ПОБЕДИ ОЕМ ФАБРИКА
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
1
Објектот Ширина:
1
Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.4kg
Пакет:
2 парчиња/set
Свеж

Избор на клиенти