.

.

New
За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Атлас Teramont 2017 2018 ABS Хром Пред Задниот дел на Главата Магла Светилка Светлина Eyelid Веѓа Налепница Додатоци Трим

За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Атлас Teramont 2017 2018 ABS Хром Пред Задниот дел на Главата Магла Светилка Светлина Eyelid Веѓа Налепница

DEN 897.00
DEN 1055.52

Стока
Достапно.


За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Атлас Teramont 2017 2018 ABS Хром Пред Задниот дел на Главата Магла Светилка Светлина Eyelid Веѓа Налепница Додатоци Трим
Објектот Спецификација
Бренд : TOMEFON Fitment : За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Teramont Атлас 2017 2018 селектирани befor превозот надвор) Материјал : Висок Квалитет ABS Хром Пакет : 2 парчиња/set Лесно инсталирање. Со 3 M двојно двострано автомобилската лента на задната страна на објектот. Водоотпорен , Никогаш нема да Избледи и ' Рѓа. Инструкции за инсталација Чекор 1 Исчистите површината која објектот е да се применат, го осигурале сува и слободен од сите масло, greasa и восок. Чекор 2 се Утврди точната локација на објектот. Чекор 3 Отстранете заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста. Чекор 4 не се движат на објектот или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталацијата. Известување Клиенти на Русија ве молиме оставете ги вашите име и презиме со 3 англиски зборови. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay. Ако не, да не информирате. Било прашање за производот ве молиме c ontact со нас . Имаат убав ден за сите корисници ! : )

Детали

боја:
сите
Бренд Име:
TOMEFON
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Атлас Teramont 2017 2018
Објектот Висина:
2cm
Објектот Дијаметар:
5inch
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Тежина:
0.6kg
Модел Година:
2017 2018
Име На Модел:
OTA011X
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
10cm
Објектот Ширина:
5cm
Тип На Објект:
Хром Стил
Свеж

Избор на клиенти