.

.

New
автомобил стил опашка вратата намали за BMW X6 2015- модел хром позлата Задна врата трим Опашка вратата декорација лента Автомобил Додатоци

автомобил стил опашка вратата намали за BMW X6 2015- модел хром позлата Задна врата трим Опашка вратата декорација лента

DEN 3058.00
DEN 3058.08

Стока
Достапно.


Детали

Модел Година:
2015 2016 година
Автомобил модел:
За BMW X6
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Специјални Функции:
Декорација
Бренд Име:
Bing ќе победи
Објектот Висина:
1
Објектот Дијаметар:
1
Објектот Тежина:
1
Име На Модел:
ПОБЕДИ ОЕМ ФАБРИКА
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
1
Објектот Ширина:
1
Тип На Објект:
Хром Стил
Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
75cm
Објектот Ширина:
0cm
Свеж

Избор на клиенти